هزینه هر ترم پردیس‌ خودگران

پردیس خودگردان

پردیسهای خودگردان رشته های دکتری علوم پزشکی به ازای هر ترم: دانشگاههای معروف ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان و سایر دانشگاهها تقریبا ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان.
پردیسهای خودگردان رشته های کارشناسی به ازای هر ترم: تقربیا ۶ میلیون تومان برای انسانی و تا ۸ میلیون تومان برای تجربی و فنی و مهندسی.
دوره های شبانه (نوبت دوم) دانشگاههای برتر (تهران، شریف، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امیر کبیر، تربیت مدرس، خوارزمی، خواجه نصیر، علم و صنعت، فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان، صنعتی اصفهان، شیراز و صنعتی شیراز) به ازای هر ترم تقریبا: نزدیک به یک میلیون تومان برای گروه علوم انسانی و نزدیک به ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان برای گروه تجربی و فنی مهندسی.

پردیس خودگردان
دوره های نیمه حضوری و مجازی دانشگاههای دولتی به ازای هر ترم: به اندازه ۶۰% شهریه تعیین شده برای دوره نوبت دوم (شبانه)
دوره های شبانه (نوبت دوم) دانشگاههای غیر برتر به ازای هر ترم: نزدیک به ۸۰۰،۰۰۰ تومان برای گروه علوم انسانی و نزدیک به ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان برای گروه تجربی و فنی مهندسی.
دوره های پیام نور به ازای هر ترم: نزدیک به ۴۰۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان برای رشته های علوم انسانی و نزدیک به ۷۰۰،۰۰۰ تومان برای رشته های تجربی و فنی مهندسی.
دانشگاههای غیرانتفاعی به ازای هر ترم: نزدیک به ۷۰۰،۰۰۰ تومان برای رشته های انسانی و نزدیک به ۹۰۰،۰۰۰ تومان برای رشته های فنی مهندسی.
مهمترین نکته درباره دانشگاه های غیر انتفاعی، سطح علمی و کیفی آن است که باید در اولیت بند یحتما رتبه بندی و کیفیت دانشگاه های غیرانتفاعی را بشناسید.

پردیس خودگردان

میدونستی رندو بالاترین تعداد رتبه زیر هزار را بین موسسات مشاوره کشور داشته است؟
به اینستاگرام رندو ملحق شو
اگر دوست داشته باشی برای اینکه یک برنامه ریزی عالی و یک مشاور رتبه برتر و واقعی داشته باشی میتونی عدد ۱ را به ۱۰۰۰۵۸۳۰ ارسال کنی.
رندو تو کل کشور فعالیت میکنه.
شماره های دفتر مرکزی :۰۲۱۲۸۴۲۸۶۳۷__۰۲۱۲۸۴۲۸۶۳۸

شماره تلفن های دفتر گیلان:۰۱۳۳۳۲۵۱۶۷۹-۰۱۳۳۳۲۵۱۶۸۰
به کانال تلگرام رندو ملحق شو.
رندو متفاوت ترین موسسه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی درکشور.
بیشترین رتبه زیر هزار در کنکور.
تیم قدرتمند برای پیشرفت هر دانش آموز،چه قوی و چه ضعیف.
پس کافیه یکبار امتحان کنی.
مطمئن باش پشیمون نمیشی.

بیشترین رتبه های برتر کنکور در ایران.مجوز وزارت ارشاد